Το Crystal Head Aurora κυκλοφόρησε το 2016. Το Aurora χρησιμοποιεί το αγγλικό σιτάρι υψηλότερης ποιότητας αναμεμειγμένο με παρθένο νερό από το Newfoundland του Καναδά, για να φτιάξει μια βότκα χωρίς πρόσθετα. Η καθαρότητα της βότκας διατηρείται μέσω πέντε αποστάξεων και επτά διηθήσεων. Ως η τελευταία μας διακριτική πινελιά, τρία από αυτά τα φιλτράρισμα περνούν μέσα από στρώματα διαμαντιών Herkimer.
Στη μύτη – τραγανό με λεπτά αρώματα λουλουδιών με μια λεπτή νότα γλυκάνισου. Ζεστό με έντονες νότες πιπεριού και μια πινελιά γλυκύτητας. Ξηρό, καθαρό και αίσθηση ζεστασιάς στο φινίρισμα.